Пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років вшанували у Хусті

голодомор22 листопада  в Хустській  районній державній адміністрації проведено захід  з вшанування 80 –х роковин пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років  в Україні, який організував відділ культури і туризму райдержадміністрації.

В заходах взяли участь голова адміністрації Василь Якубець, перший заступник голови адміністрації Віталій Дулкай, заступники голови адміністрації Любомир Петровський, Василь Пригара, керівник апарату адміністрації Василь Любка, начальник Хустського МВ УМВС України в Закарпатській області Василь Турдай, депутат обласної ради Степан Деркач, працівники райдержадміністрації, структурних підрозділів адміністрації та служб району, представники громадськості.голодомор2

1932-1933 роки в Україні  залишились однією із найстрашніших сторінок історії. Роки, які забрали життя мільйонів наших співвітчизників. Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв примушує стискати людські серця від болю і скорботи.

                  То був страшний навмисний злочин,

                  Такого ще земля не знала,

                  Закрили Україні очі

                  І душу міцно зав’язали

 Такими словами, дано оцінку тих подій.

Біль у серцях людей  про ті події залишаться на завжди. І наш обов’язок  завжди пам’ятати про невинно убієнних  наших співвітчизників.

Для присутніх було продемонстровано фільм “Голодомор. Ми пам’ятаємо”  та танець дітей із запаленими свічками.

Пам’ять про ті страшні роки,  про загиблих, заморених голодом назавжди залишиться у пам’яті українців.

Керівники району, присутні запалили свічки пам’яті та хвилиною мовчання вшанували  всіх тих, хто помер від голоду  в 1932-1933 роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.