Освітню галузь Хустщини продовжує лихоманити

Освітню галузь Хустщини продовжує лихоманити

Про це в мережі Фейсбук пише правозахисник Роман Келемен:

Вже півроку Хустщину лихоманить питання освіти району.
Непосильна боротьба точиться між депутатами, які намагаються добитися справедливості і закону, з одного боку, та начальником відділу освіти , молоді та спорту, ставленика теперішньої влади – з іншого боку. Всі наведені факти розкрадання бюджетних коштів, невиконані ремонтні роботи, куча безпідставно звільнених і покараних людей, не є чомусь для нашої влади і силових органів причиною розібратися у даному питанні. Всі спроби депутатів, громадян і просто небайдужих людей – вщент розбиваються існуючою бюрократичною машиною. Їх зв”язки і інтереси так щільно
переплетені, що постраждалі люди від режиму управління Русина не можуть добитися правди в жодній існуючій структурі області.
Але за допомогою свідомих депутатів і ціленаправленого громадянина Петечел В.О., жінка якого була безпідставно звільнена керівником, все ж таки вдалося добитися від Міністерства освіти зрушення питання з мертвої точки.
Департамент загальної середньої та дошкільної освіти відповідно до частини третьої статті 7 Закону України “Про звернення громадян” надсилає за належністю до розгляду та вирішення по суті в частині питань, що стосується повноважень, звернення гр. Петечела В.О. стосовно дій начальника відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації Русина П.П. та доцільності перебування його на займаній посаді.
Невже людині , щоб добитися правди і заставити нахабного чиновника дотримуватися закону потрібно дойти аж до столиці?? Невже місцеві князьки вже так замаралися і прониклися корупцією, що проста людина не може добитися справедливості. Сподіваючись на підтримку депутатів та голову Райради надіємося що це затягнувшеся питання дійде до логічного кінця, і звільнить освіту нашого району від такого чиновника…. Може вже ставити доцільність перебування на посаді начальника управління освіти області Сопкової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.