Освітньо-наметовий табір вже втретє відбудеться на Закарпатті

Освітньо-наметовий табір вже втретє відбудеться на Закарпатті

Цього літа молодь з усієї України матиме знову можливість провести незабутній тиждень на освітньому наметовому таборі “A.L.L. RightS”, який вже в третє проходитиме в с. Кам’яниця Ужгородського району, з 9 по 14 серпня.
Організатори ​ заходу, незмінно​, молодіжна організац​ія​ “Фундація регіональних ініціатив”​. Яка вже неодноразово доводила, що неформальна освіта це не тільки дуже корисно, але й цікаво,і, навіть, весело, особливо в компації активної молоді.
​Як зажди ФРІ-таб​ір​ “A.L.L. RightS”  ​буде вас дивувати виступами​ найкращ​их ​тренер​ів ​ та спікер​ів​, ​по темі прав людини​. Крім лекцій та тренінгів на таборі будуть тематичні ігри, нічні ватри, пісні підгітару, перегляди фільмів та ще багато цікавого.​ Тут Вас не просто навчать, як захи​щати свої права чи як співлуватись з поліцією. Саме тут Ви можете знайти друзів з усієї країни, поспілкуватись з успішними людьми і дізнатись секрети їх успіху, відкрити для себе права людини. обережніше, бо ці 6 днів можуть змінити Вас і Ви будете раді цьому.
Гасло ФРІ-Табору “A.L.L. RightS” – Activism, Law, Liberty – активність, право, свобода, – саме цьому і будуть навчати учасників табору.

Більше інформації:  https://www.facebook.com/camp.ALL.RightS/?fref=ts

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *