Освітній креатив від Ужгородського коледжу КНТЕУ (ФОТО)

Розпочався новий навчальний рік. Як і від усього нового, так і від цього року ми всі чекаємо чогось особливого, а найбільше – наша молодь. Досить креативно розпочали свій навчальний процес викладачі та студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету (директор Павлюк Л.І.) .

Перші заняття в даному навчальному закладі розпочалися під назвою: Вступ до фаху. Основне завдання педагогів :навчити та показати на практиці, які знання та навики потрібні для організації виробничого процесу та ведення конкурентноспроможної підприємницької діяльності. З цією метою керівники груп (Бабич О.С., Медяник А.М., Канчі В.М., Федорова О.І., Пинзеник Л.М.) разом зі студентами відвідали ТОВ “Хуст-Фільц” – одно з найбільших підприємств Європи в області з виробництва фетрових головних уборів (м. Хуст), сироварню ЛКХ “Бараново” в с. Іза Хустського району, страусину та оленячу ферми. Дані підприємства є успішними, про що свідчить участь “Хуст- Фільц” в міжнародних виставках у Парижі, Пловдиві, Загребі , Монреалі та Лейпцігу, а ЛКХ “Бараново відоме своєю еко-продукцією за межами області.

Студенти власними очима від початку до кінця змогли побачити увесь процес виготовлення продукції, ознайомитися з виробничими технологіями, стандартами та організацією сучасного маркетингу, що є необхідним для достойної конкуренції на сучасному етапі.

Поїздка показала молодим людям, скільки потрібно знань, навичок та зусиль для того, щоб вони як спеціалісти користувалися попитом на ринку праці. Це все дасть їм наснагу з новими силами приступити до навчання, оскільки майбутнє у цьому світі за професіоналами, фахівцями та знаннями. Про отримані позитивні враження свідчать фотографії.

Марія Сивоус

кнту4

кнтеу2 кнту кнту3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *