Опозиційні фракції Закарпатської облради вимагають скликати сесію по тарифах

Опозиційні фракції Закарпатської облради вимагають скликати сесію по тарифах

Відповідне звернення до голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова, від фракцій КАБ, ОПЗЖ, КМКС та За майбутнє, було оприлюднено сьогодні, 13 січня.

Депутати закликають підтримати рішення «Про звернення щодо неприпустимості зростання цін на постачання і розподіл електроенергії та природного газу».

“Відповідно до частини 7 статті 46 та на виконання частини 4 статті 46Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,просимо невідкладно скликати позачергову сесію Закарпатської обласної ради за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу ради для невідкладного розгляду й прийняття проєкту рішення Закарпатської обласної ради «Про звернення щодо неприпустимості зростання цін на постачання і розподіл електроенергії та природного газу». Нагальна потреба у прийнятті відповідного звернення спричинена неконтрольованим зростанням тарифів на газ та електроенергію для населення, які є надважкими і надмірними з огляду на критичну ситуацію у державі у зв’язку зі знаходженням економіки в надважкому стані та пандемією коронавірусної хвороби”, – йдеться у документі.

З неділі в Україні почались протести проти підвищення тарифів на газ та електроенергію.

Згодом до всеукраїнських протестів приєднались і закарпатці. У понеділок протестували та перекривали дорогу Хустяни та Свалявчани. Наступного дня до них приєднались мешканці Виноградівщини.

Також, мітинги заплановані і на завтра під стінами Закарпатської обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.