“ОПОРА” виявила на Виноградівщині агітаційні плакати Порошенка без вихідних даних (фото)

агітаційні-плакати1На автозупинках Виноградівського р-ну зафіксовані агітаційні плакати кандидата на пост Президента України Петра Порошенка без вихідних даних. Зокрема такі плакати розміщені у селі Велика Копаня (центральна вулиця) та у місті Виноградів (на автозупинках по вул. Копанській та біля супермаркету «ГРАНД»).

В окружному виборчому штабі кандидата на ТВО № 74 повідомили, що цього категорично бути не може. Заступник голови штабу Олег Любімов прокоментував так: «на усій нашій агітації вказані усі необхідні вихідні дані».

агітаційні-плакати2

агітаційні-плакати3
Відповідно до частини 3 статті 59 Закону України:

«Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів».

Згідно з частиною 16 статті 64 цього ж Закону:

«Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів».

За коментарями звертайтеся:
Володимир Феськов,
координатор громадського спостереження
за виборами Президента України у Закарпатській області
+380 66 317 36 13, zakarpattya@opora.org

 Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *