ОПОРА надішле запит щодо правомірності виступу президента в Берегові в партійних кольорах

ОПОРА надішле запит щодо правомірності виступу президента в Берегові в партійних кольорах

Під час робочої поїздки на Закарпаття, у Берегові Володимир Зеленський виступав на заході, який був оформлений у кольорах та символіці партії “Слуга народу”, повідомив громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА Ярослав Гулан.

“Обласний осередок партії “Слуга народу” є учасником виборчого процесу станом на 25 вересня. Хоча ця партія ще не зареєстрована, наприклад, в обласній виборчій комісії, але вона 24 вересня принесла документи на реєстрацію, тобто це учасники виборчого процесу. Президент України завітав на Закарпаття у період виборчого процесу, коли партія “Слуга народу” є учасником виборчого процесу. За нашою інформацією, був захід, на ньому були кандидати (вони ще не зареєстровані, але висунуті). Тому ми будемо перш за все подавати інформаційні запити про те, чи були ті чиновники у відпустці, по-друге, за які гроші був організований захід, де були потенційні кандидати”.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відвідав Закарпаття з робочим візитом, відвідав КПП “Ужгород” та Берегово, де говорив про напрямки розвитку краю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *