Categories Новини

Оновлений за сприяння Угорщини гуртожиток УжНУ Уповноважений уряду Угорщини Іштван Грежа презентував у вишиванці

В Ужгородському національному університеті в урочистій обстановці відкрили відремонтований завдяки фінансуванню уряду Угорщини 5-й поверх (сторона «А») гуртожитку №4. Це не перший об’єкт УжНУ, оновлений за прямого сприяння угорського уряду. Минулого тижня відбулося відкриття спортивного комплексу перед 4-м гуртожитком, а в лютому цього року було здано в експлуатацію 6-й поверх (сторона «А») цього ж гуртожитку, де проживають студенти з угорською мовою навчання.
З офіційних гостей на відкритті побували Уповноважений уряду Угорщини Іштван Грежа, народний депутат України Ласло Брензович, керівництво облдержадміністрації, обласної ради, УжНУ, Генерального консульства Угорщини в Ужгороді, заступник міністра освіти і науки України.
Як підкреслив у своєму вітальному слові Уповноважений уряду Угорщини Іштван Грежа, у відремонтованих кімнатах проживатимуть студенти з українською мовою навчання, і це найкращий доказ того, що Угорщина допомагає не тільки угорській громаді, а всьому багатоетнічному Закарпаттю. Оновлений за європейськими стандартами поверх – це своєрідний символ українсько-угорської дружби. Подібні проекти з фінансуванням угорського уряду будуть реалізовуватися на Закарпатті й далі.
Геннадій Москаль від імені обласної держадміністрації подякував Іштвану Грежі за вклад Угорщини в розвиток Закарпаття і напередодні національних свят двох країни (Дня Святого Іштвана та 25-ї річниці Незалежності України) зробив гостю особливий подарунок – дві вишиванки. Одну з вишиванок Уповноважений уряду Угорщини одягнув на місці і саме в ній презентував оновлену частину  гуртожитку.

угорці угорці2

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *