Олексій Петров побував на будівництві нового водозабору в Чопі (фото)

Олексій Петров побував на будівництві нового водозабору в Чопі (фото)

Місто Чоп з робочим візитом відвідав голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. Він разом із керівництвом міста відвідав будівництво міського водозабору та КОС міста. Міський голова Валерій Самардак ознайомив його з ходом проведенням робіт у міському парку на об’єкті майбутнього водопостачання та запросив через місяць-півтора на урочисте відкриття.
На території насосно-очисної станції, яку за весь час існування вперше відвідав посадовець такого рівня, було озвучено проблематику її роботи та шляхи подальшого вирішення екологічних проблем.
Вартість проекту будівництва нової КОС з використанням сучасної європейської мембранної технології складає більше 110 мільйонів гривень. У міському бюджеті таких коштів немає. Крім того з створенням чопської громади до КОС буде під’єднано каналізаційну мережу села Соломоново та КПП “Тиса”.

Олексій Петров прокоментував головну проблему Чопа.

Місто Чоп і питна вода.

Поняття, які ще донедавна були неспіввідносні.

Неодноразово бачив тут, у фейсбуці, вражаючі фотографії бурої рідини, яка десятиліттями потрапляє в крани мешканців міста.

Однак проблема близька до вирішення. У Чопі завершується будівництво міського водозабору – тривалий і довгоочікуваний проект, кошти на який виділили із державного і місцевого бюджетів.

Оглянув будівництво – вражений масштабністю та технологічністю!

Гадаю, що уже восени ми, разом із міським головою Валерієм Самардаком скуштуємо по стаканчику «чопської питної»:)

А згодом візьмемося і за каналізаційні очисні споруди, бо мати таку «клоаку» прямо на кордоні із Євросоюзом – сором!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *