Окремі благодійні фонди Закарпаття безкоштовно отримали біля 100 автівок (документ)

У 2018-2019 р.р. Управління державної виконавчої служби в Закарпатській області (начальник Губченко Сергій Михайлович) безоплатно передало благодійним фондам та організаціям близько 100 автотранспортних засобів та масу іншого конфіскованого товару. Отримували матеріальні цінності на мільйони гривень лише обрані, наближені до тіла чиновника громадські активісти, більшість з яких спочатку вимагали негайної відставки Губченка з “хлібної посади”, отримавши свою частку “євроблях” та різного мотлоху активісти заспокоїлись, присмоктавшись до фінансових потоків.
Все, звичайно, трималося у великому секреті і Сергій Губченко намагався футболити подалі запити на отримання інформації з цього приводу. Але не все вічне, чиновник звільнився і нове керівництво органу, який тепер називається Управління забезпечення примусового виконання рішень без проблем надає інформацію.
Лариса Шуманская у своїх публікаціях привідкрила завісу таємничості надбання товару на десятки мільйонів гривень, аналізуючи систему “СЕТАМ”.
“Трибуна” ж публікує перелік безкоштовно переданого майна, який отримали благодійні фонди та організації. Хто має бажання, може ввести їх назви в пошуковий запит і встановити осіб, які ними керують.

З вичерпним переліком майна можна ознайомитись на сторінці “Трибуни” у мережі “Фейсбук”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *