Охорона Ужанського нацпарку виявила незаконну порубку на території Верховино-Бистрянської сільської ради

Охорона Ужанського нацпарку виявила незаконну порубку на території Верховино-Бистрянської сільської ради

Напружена соціально-економічна ситуація та карантинні заходи сприяють  розвитку ряду негативних тенденцій   у одному з найбідніших районів Закарпатської області – Великоберезнянському. Зокрема і на збільшенні порушень природоохоронного законодавства. Останнім часом, в порівняні з попереднім роком, значно почастішали навмисні підпали, які як правило виникають на територіях, що межують з природно-заповідним фондом Ужанського національного природного парку (цьому звичайно ж сприяє і високий рівень пожежної небезпеки).

Нерідко збідніле населення, не від доброго життя, вдається і до незаконних порубок дерев, адже альтернативних дровам джерел опалення та приготування їжі на 90 % території Великоберезнянщини не має.

28 квітня 2020 року на території Верховино-Бистрянської сільської ради, що межує з територіями наданими Ужанському НПП у постійне користування була виявлена незаконна порубка, на даний час триває розслідування та встановлюють винних осіб.

Служба державної охорони Ужанського НПП посилила патрулювання з метою недопущення подібних ситуацій на території Ужанського НПП.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *