Охороною житла зацікавились навіть закарпатські малюки (ФОТО)

Охороною житла зацікавились навіть закарпатські малюки (ФОТО)

З самого ранку біля намету було людно. Жителі з цікавістю підходили до поліцейських аби дізнатися про умови акції «Квартира під охорону». Для наймолодших жителів туристичного містечка організували справжнє свято. Діти мали змогу відчути себе в ролі поліцейських: приміряли шоломи, бронежилети, радо сідали діти за кермо службового автомобіля, а також поліцейські тішили дітвору повітряними кульками.

-Я вже знаю, ким хочу стати в майбутньому! Однозначно буду поліцейським, – каже маленький Денис.

Як ми вже розповідали, мобільний намет поліції охорони, поставили з метою інформування громадян про майнові злочини, адже, на жаль, статистика невтішна. Окрім того, кожен бажаючий має змогу заповнити заявку на охорону.

Що стосується акції, то «Квартира під охорону-2017» – соціальний проект Департаменту поліції охорони та Національної поліції, спрямований, в першу чергу, на профілактику майнових злочинів. Акція передбачає знижку 50% на монтажні роботи при встановленні охоронної сигналізації, а для учасників АТО передбачено знижку 75%.

Не зволікайте, адже акція триває  з 15 по 31 березня 2017 року.

У місті Свалява мобільний намет УПО розпочав роботу, й працювали поліцейські більше як до 16.00. А вже сьогодні мобільний намет поліції охорони Закарпаття переміститься на центральну площу міста Тячів.

У разі виникнення запитань щодо послуг поліції охорони телефонуйте:

0 800 502 220 (усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

Або ж з мобільних телефонів – за тарифами операторів мобільного зв’язку:

Київстар 097 050 22 20

Lifecell 073 050 22 20

Vodafone 099 050 22 20

Лінії працюють цілодобово.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.