Оголошено про підозру у розтраті бюджетних коштів одному з керівників тюрми в Ужгороді

Оголошено про підозру у розтраті бюджетних коштів одному з керівників тюрми в Ужгороді

Сьогодні оголошено про підозру у розтраті понад 165 тис.грн. державних коштів одному з керівників державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№9)» (ч. 3 ст. 191 КК України).

Як відомо, фінансування діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України та інших джерел, передбачених законом.

За інформацією слідства, у грудні 2019 під час здійснення капітального ремонту режимного корпусу ДУ «Закарпатської установи виконання покарань №9» було укладено договір генпідряду між товариством-виконавцем робіт та державною установою «УВП № 9» в особі одного з її керівників.

Водночас, у ході досудового розслідування встановлено, що вартість фактично виконаних товариством будівельних робіт, яка вказана у документах про вартість виконаних робіт та витрат по капітальному ремонту режимного корпусу державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№9) є завищеною на загальну суму понад 165 тис. грн у зв’язку із необґрунтованим списанням будівельних матеріалів, завищенням обсягу і вартості виконаних будівельних робіт зазначених в актах приймання будівельних робіт тощо.

Вказаними протиправними діями керівництва державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№9)» та невстановленої на даний час особи, державній установі «Закарпатська установа виконання покарань (№9)» завдано збитків на загальну суму понад 165 тис.грн.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, прокуратура наполягатиме на триманні під вартою.

Відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається не винуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.