Оголошено конкурс на посаду начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

Оголошено конкурс на посаду начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

Відповідний наказ підписав сьогодні голова Держлісагентства України Василь Кузьович.

Як ідеться в наказі Держлісагентства від 17.08.2020 № 510-к “Про оголошення добору осіб на посади керівників територіальних органів Держлісагентства на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”,

“З метою реалізації повноважень Держлісагентства на території Закарпатської і Чернігівської областей у сфері лісового та мисливського господарства та відповідно до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290,

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити з 18 серпня 2020 року добір на вакантні посади державної служби категорії “Б” в територіальних органах Держлісагентства на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290, та до дня визначення переможця конкурсу, а саме:

– начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства;

– начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

2. Затвердити Оголошення про добір на період дії карантину на зайняття вакантних посад державної служби категорії “Б” – начальників Закарпатського та Чернігівського обласних управлінь лісового та мисливського господарства, що додаються.

3. Сектору з персоналу забезпечити оприлюднення оголошення про добір осіб на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному веб-сайті Держлісагентства.

4. Визначити заступника Голови Болоховця Юрія Віталійовича уповноваженою особою для проведення співбесіди в установленому порядку з кандидатами на посаду начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, начальника Управління лісового господарства та відтворення лісів Будзінського Ігоря Леонідовича – Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою”.

Наказ підписано головою Держлісагенстства Василем Кузьовичем.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *