Офіс Президента уже другий місяць крутить закарпатським кейсом, як циган сонцем, – Павло Федака

Офіс Президента уже другий місяць крутить закарпатським кейсом, як циган сонцем, – Павло Федака

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/69

Офіс Президента уже другий місяць крутить закарпатським кейсом, як циган сонцем. Від цього політична криза в області, яка «спалахнула» 28 жовтня (Закарпатська облрада висловила недовіру своєму голові Олексію Петрову зі «Слуг народу») нікуди не ділася. У краї немає з 18 листопада голови ОДА (лише т.в.о.).

❗️Закарпатців цікавить у цій ситуації одне питання, хто повноцінно очолить Закарпатську ОДА?

На співбесідах в офісі було двоє «силовиків», узешників, які мали відношення до Закарпаття раніше. Деякі міцеві «слуги»-депутати облради, аж зі шкіри пнуться, так би хотіли сісти у крісло голови Закарпатської ОДА, але вони такі слабкі, як «мукачівське пиво» (стара закарпатська приказка).

❗️Куратор-префект області нардеп Микола Тищенко, який після скандальних заяв про російськомовний, чужоземний спецназ, забув дорогу до нашого краю, активно проштовхує через свого кума Андрія Єрмака (керівник ОП) на посаду голови ОДА свого позаштатного радника Володимира Пригладя, музичного продюсера, колишнього чоловіка співачки Наталії Валевської. Навіть посаду для нього придумали для старту відповідну – керівник закарпатської філії держпідприємства «Фінансування інфраструктурних проєктів».

❗️Скажу відверто – ця людина закарпатцям не підходить. І не тому, що в інтернеті повно «чорнухи» на нього, від інформацію про судимість до співпраці з сепарами, а тому, що він відверто не самостійний і сприйматиметься на посаді голови Закарпатської ОДА, як «шнурок» Колі. Останній по двадцять раз телефонуватиме на добу і даватиме щоразу суперечливіші вказівки. 

❗️Краще вже хай Микола Тищенко лобіює себе, так не буде гри в «поламаний телефон», всім буде зрозуміло, хто є хто. Хоча градус політичної напруги це не зніме, а підніме його до критичного рівня.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.