Офіс Президента панічно боїться посилення впливу Балоги на Закарпатті, через це у Чубірка проблеми (фото)

Офіс Президента панічно боїться посилення впливу Балоги на Закарпатті, через це у Чубірка проблеми (фото)
Про це в мережі Фейсбук пише Павло Федака
Офіс Президента панічно боїться посилення впливу Віктора Балоги на Закарпатті не тільки через можливу загрозу сепаратистських проявів, а, насамперед, через те, що останній стане стовпом політичної сили Дмитра Разумкова в краї.
Андрію Балозі (міський голова Мукачева) пророкують місце у 5-ці політсили екс-спікера парламенту на майбутніх виборах до Верховної Ради.
Тому виникають складнощі з обранням головою Закарпатської облради представника «Рідного Закарпаття» Володимира Чубірка. Який довгий час знаходився у орбіті Віктора Івановича, а пізніше переорієнтувався на двоюрідного брата Балоги – Василя Петьовку (народний депутат, один з засновників партії Рідне Закарпаття).
Після того, як Віктор і Василь зарили сокиру війни і випили «децу миру», Володимир Чубірко став найпотужнішим гравцем у сесійному залі, він головував на двох останніх засіданнях. Проблема Володимира в тому, що Василь Васильович завжди любить бути з владою, а Віктор Іванович – гравець, який любить піднімати ставки. Не факт, що він у черговий раз пошле всіх на три букви і скаже: «Я сам собі режисер».
У «Слуг народу» немає рівнозначної Володимиру Чубірку фігури для обрання головою облради. У Чубірка за спиною колосальний досвід депутатської діяльності та посади голови Закарпатської облради.
Але патова ситуація має незабаром вирішитися. У депутатів має спрацювати інстинкт самозбереження, адже вже лунають голоси про необхідність розпуску Закарпатської обласної ради.
Офісу також треба чим швидше закрити це питання – Закарпаття стратегічний, геополітично важливий регіон України, який РФ намагається підпалити, як зсередини так і з зовні.
Фото моє  (4 листопада) – застукав зненацька Володимира і Андрія, вони не стали робити вигляд, що вперше бачать у житті один одного.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *