Одну з вулиць Ужгорода перейменують на честь загиблого героя Данила Богуславського

Одну з вулиць Ужгорода перейменують на честь загиблого героя Данила Богуславського

Сьогодні на комісії з перейменування вулиць Ужгородської міської ради прийнято рішення перейменувати вулицю Пестеля на вулицю Данила Богуславського. Воїна-добровольця, що героїчно загинув на війні, обороняючи Україну.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Данило Богуславський добровільно вступив до лав Збройних Сил, не шукаючи причин чи мотивів вчинити інакше – свідомо прийняв складне рішення, розуміючи всі можливі наслідки. Служив у 128-ій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді стрільцем-помічником гранатометника стрілецького взводу.

Загинув 16 жовтня біля Нової Кам’янки на Херсонщині на полі бою, вірний військовій присязі.

Данило Ярославович Богуславський народився 7 квітня 1990 року у Харкові. Коли йому був 1 рік, родина переїхала до Ужгорода. І з того часу він більше ніколи надовго не покидав місто – за винятком навчання у Львові.

Був випускником ужгородської школи №3, закінчив два факультети Львівської комерційної академії – міжнародних економічних відносин та управління інноваційною діяльністю.

Із 2019 року і дотепер працював у міжнародній ІТ-компанії Just Answer, курував адміністративно-операційний напрям діяльності компанії у регіоні.

Був гравцем та функціонером ГО «Спортивний клуб «Лісоруби», брав активну участь у діяльності Федерації американського футболу Закарпатської області. Триразовий чемпіон України з американського футболу, кандидат у майстри спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *