Ода Мукачівському “Паланку” (фото)

Ода Мукачівському “Паланку” (фото)

Вчорашній вечір був неймовірно прекрасним😍

Спочатку нам зателефонували представники Мукачівського замку і запросили приєднатись до нічної факельної екскурсії. Власне, це уже було диво, враховуючи, що ще з грудня минулого року нам щоразу не щастило потрапити на неї. То негода ставала на заваді, то буденна зайнятість, то археологічні розкопки,  то чергова замкова подія, на кшалт історичної реконструкції весілля княгині Ілони Зріні та графа Імре Текелі.

І ось нарешті ми під мурами середньовічного замку  милуємось багряним заходом сонця і з нетерпінням чекаємо початку дійства ❤

Цього разу усі частинки пазлу склались в єдину цілісну картину: теплий літній вечір, космічні переливи склепіння нічного неба, весела, дружня маленька ватага і замок Паланок, який гостинно розчинив перед нами свою браму.

А тепер уявіть собі заплутані  кам’яні кулуари старовинної будівлі, винирюючі із темряви замкові вежі і літописця Анонімуса, який кульгає попереду нашої чесної компанії, освітлюючи факелом шлях та лицедійно посвячуючи нас  у історичні перипетії становлення, розквіту  найсильнішої східної фортеці Австрійської імперії. Дуже атмосферно!

Денним екскурсіям,  куди їм, годі і рівнятись видовищністю та емоційною наповненістю з нічним театральним представленням )

Так, ми побували в кімнаті тортур, зустріли в замкових коридорах Ілону Зріні, а ще таємничий монах частував нас закарпатським вином та проскурками. А ви знали, що монахи колись були знаними виноробами ?

І на завершення: приголомшливий панорамний вид на сяюче вогнями нічне Мукачево із оглядового майданчика , облаштованого на замковій терасі 👌👌👌😲😲😲 Це щось неймовірне!!! Хух! Емоції, захват і досі переповнюють.

Інна Конар

Вчорашній вечір був неймовірно прекрасним😍Спочатку нам зателефонували представники Мукачівського замку і запросили…

Опубликовано Inna Konar Вторник, 4 июня 2019 г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *