Очільник Закарпаття Олексій Петров “засвітився” в оточені затятого опонента Балоги (фото)

Голову Закаратської ОДА Олексія Петрова у поїздці гірськими районами області супроводжував кандидат від партії “Слуга Народа” по ВО №69 Едгар Токар.

Про це останній інформує на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

На парламентських перегонах 2019 року молодий політик Едгар Токар поступився кількома сотнями голосів Віктору Балозі на виборчому окрузі з центром в Мукачеві – масова фальсифікація на дільницях округу відзначила перемогу місцевого олігарха. Але Едгар не здався і системно, крок за кроком у судах відстоює право на справедливість. Кримінальні справи відкриті проти організаторів злочинних махінацій завершилися гучними вироками, члени дільничих комісій визнали, що бюлетені видані особам, які в момент виборів були за кордоном обчислюються сотнями голосів. Настає момент істини – скоро Балогу можуть позбавити мандата народного депутата.

Генерал-майор СБУ Олексій Петров може стати тим “стимулюючим” чинником, який заставить правоохоронну систему Закарпаття працювати у правовому руслі, а не оглядатися на “няня” з Мукачева. Підтвердженням цьому є доручення правоохоронцям провести перевірку законності рішення Мукачівської міськради щодо послаблення карантинних заходів і негайне відкриття прокуратурою за цим фактом  кримінальне провадження за ч.1 ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

А Едгар Токар в умовах рівної конкуренції має добрий шанс на місцевих виборах 2020 року перемогти на виборах Мукачівського міського голови.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *