Очільник Закарпатської ОДА Олексій Петров доручив правоохоронцям провести перевірку законності рішення Мукачівської міськради щодо послаблення карантинних заходів

Очільник Закарпатської ОДА Олексій Петров доручив правоохоронцям провести перевірку законності рішення Мукачівської міськради щодо послаблення карантинних заходів

30 квітня у Мукачеві вирішили дозволити роботу речового ринку та торговельних центрів.

Однак, очільник Закарпатської ОДА висловився проти рішення Мукачівської міськради та звернувся до правоохоронців.

Закарпатська ОДА оскаржить у суді рішення комісії ТЕБНС Мукачівської міськради щодо послаблення карантинних заходів у місті.

30 квітня у Мукачеві вирішили дозволити роботу речового ринку та торговельних центрів, нехтуючи обмежувальним протиепідемічним заходам, визначеним КМУ на боротьбу з COVID-19.

Очільник Закарпатської ОДА звернувся до правоохоронців. Олексій Петров доручив провести перевірку законності рішення прийнятого комісією.

Прокуратура за цим фактом зареєструвала кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація – ч.1 ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Протягом дня поліцейські проводили у Мукачеві профілактично-розяснувальну роботу із підприємцями, повідомляли про відповідальність за порушення карантину.

Також, за інформацією мукачівців, сьогодні підприємці речового ринку та торгово-розважального центру у Мукачеві самі відмовилися розпочинати роботу, допоки в країні триває карантин. Незважаючи на рішення мукачівської мерії, речовий ринок біля вокзалу та торгово-розважальний центр «Щодня» не працювали.

Закарпатська обласна державна адміністрація

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *