Doc.ua запис до лікаря

Очільник міліції Закарпаття зустрівся з місією ОБСЄ

Шаранич-ОБСЄНачальник УМВС області полковник міліції Сергій Шаранич вчора мав зустріч із місією ОБСЄ, що прибула на Закарпаття.

Європейських спостерігачів цікавив стан криміногенної обстановки в нашому краї й готовність міліції до охорони правопорядку під час передвиборчої кампанії та в день волевиявлення громадян.

Отримавши відповіді на всі питання, гості залишилася задоволеними розмовою. Було визначено механізм дієвої співпраці між представниками ОБСЄ та міліцією області.

Начальник УМВС Закарпаття наголосив, що міліція перебуває поза політикою. На працівників міліції покладений обов’язок забезпечення виборчого процесу та надання можливості громадянам України вільного волевиявлення на всіх дільницях для голосування.

Керівник міліції запевнив, що як в ході виборів Президента України, так і зараз, до роботи з охорони громадського порядку буде залучено весь особовий склад міліції Закарпаття. На допомогу правоохоронцям прийдуть також члени добровільних громадських формувань з охорони правопорядку.

– З моменту отримання під охорону виборчої документації до остаточного оголошення результатів майбутніх виборів до Верховної Ради України, міліція нашого регіону буде на захисті конституційного права громади обирати своїх представників до найвищого органу законодавчої влади України. Правоохоронці – поза політикою, вони виступають за Закон, порядок та мир на нашій землі, – наголосив Сергій Шаранич.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Очільник міліції Закарпаття зустрівся з місією ОБСЄ”

  1. Добре би було, щоб ця місія знала про наших Європейських кандидатів в народні депутати на кшталт братів Балог, яку вони ведуть травлю проти Шаранича і проти тих, хто стає на заваді цьому клану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *