“Новини Закарпаття” доять державну цицьку – Фединишинець

ящищакЗакарпатський журналіст Михайло Фединишинець на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» звернув увагу краян на ляпи від газети, засновниками якої є Закарпатські облрада та ОДА. При чому, журналіст слушно підмітив, що газета, редактором якої є обласний депутат від «Єдиного центру» Віталій Ящищак, вдало підігрує голові облради, тому ж ЄЦуну Івану Балозі. Далі пряма мова автора.

«Як зараз популярним українцям нема що робити в Москві, так і надто популярним «Новинам Закарпаття» нема що робити в закарпатському інформаційному просторі. Парадоксально і знущально, коли колектив газети після трагічних подій на Майдані-2014, після загибелі хлопців-романтиків Небесної Сотні чи не на кожній сторінці безмежно вболіває за Україну, за її військо, заробітчан, якісну питну воду, ратує за люстрацію, реформи і наведення порядку в усіх сферах, але сам ні реформуватися, ні люструватися, ні наводити лад у себе під носом не хоче, не може, не збирається. Я переконаний, що як працівникам газети, так і фивникам Зоряного Краю теперішній стан справ – найвигідніший. Перші собі тихенько пописують у затишних кабінетах, другі – на шару піаряться. Класика – рука руку миє. А чому б і ні: доїти державну цицьку – справа приємна, необтяжлива, а головне ситна. Словом, «НЗ» – це ворюги в законі.
Ну і вже за своєрідною звичкою прорекламую свіжий номер газети. Ключова інфо на 2 сторінці – це вітання жирного кота Івана Балоги випускників шкіл зі вступом у доросле й самостійне життя. Процитувати б крихту: «Впевнений, що нинішні випускники зроблять чимало добрих справ для рідного краю». Прикметно, що дієслово «зроблять» із таким переносом: зро-блять. Приміром, я на місці Балоги за такий ляп урізав би зарплату Ящику з 15 тисяч до 1 тисячі або відправив би на рік-два попотіти на шахти Донбасу. До речі, блядь, а де вітання Валєри Лунченка? Адже 100 тисяч читачів «НЗ» в таких нагодах лю-блять бачити поруч дві фізіономії босів Закарпаття. Хай там як, але на 4 сторінці Валєра так дивиться на читачів «НЗ», ніби ті планують без нього дерибанити 2,5 мільярди гривень, які будуть розподілені Кабміном по місцевих бюджетах. Ось це і все, заради чого варто купити «НЗ». Ну і, звісно, заради програми телебачення… Ось така х…ня, малята!»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до ““Новини Закарпаття” доять державну цицьку – Фединишинець”

  1. Повністю підтримую висновки пана Михайла. Редактор НЗ перетворив газету в * *алелуйщика* перших посадових ососіб області уже на протязі тривалого часу успішно *перестроюючись* під зміни партійної орентації. Недарма Ящищак і заслужений,і депутат,і нагороджений урядовими нагородами і т.д. А на утримання такого діяча витрачаються наші-платників податків -,гроші.Ящищак не ініціює публі-кації на гострі теми,які турбують Закарпатців,не ініціює журналістські розслідуван.. Час засновникам НЗ навести лад з цим ЗМІ або ліквідувати її утримання за рахунок місцевого бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *