Новим “губернатором” Закарпаття стане юрист Чубірка і Пацкана

грецаЯрослав Греца – людина в політиці нова, однак зовсім невипадкова.

 Сьогодні наше джерело в Закарпатській обласній державній адміністрації повідомило нам новину, що крісло губернатора Закарпаття таки змінить свого власника уже найближчим часом. Ім’я головного кандидата, який претендує на цю посаду – Ярослав Греца. Для більшості закарпатців воно ні про що не говорить, однак люди, наближені до владних верхівок області добре знають цю людину.

 

Отож, знайомтесь – Греца Ярослав Васильович. Нині – керуючий партнер юридичної компанії «ГРЕЦА & ПАРТНЕРИ», доцент кафедри господарського права УжНУ, адвокат, кандидат юридичних наук. Він же ж – представник Володимира Чубірка у суді проти мешканців гуртожитку по вулиці Богомольця, а також представник Валерія Пацкана у суді проти власників ряду земельних ділянок, котрі він уже не перший місяць поспіль намагається відібрати у законних власників.

 Примітно, що навіть офіс цієї юридичної фірми знаходиться у приміщенні, що належить нинішньому голові Закарпатської обласної ради.

 Вочевидь, історія із провалом затвердження губалівських т.в.о. голів РДА таки отримала своє продовження і президент вирішив не тільки не надавати жодних повноважень цим посадовцям, але й остаточно змінити свого представника на Закарпатті. Можна сміливо припустити, що погоджував цю кандидатуру і сам Чубірко, і, цілком можливо, Пацкан. І нині Греца є свого роду компромісним варіантом для двох партій.

 Довідково

Греца Ярослав 

 Народився 8 жовтня 1975 р. в смт Середнє Ужгородського району Закарпатської області. Після закінчення середньої школи у 1992 р. здобував юридичну освіту на юридичному факультеті Ужгородського державного університету (нині – Ужгородський національний університет), який закінчив у 1997 р., отримавши диплом з відзнакою. Перші роки трудової діяльності пройшли в органах державної податкової служби – керував юридичним відділом Державної податкової інспекції в Ужгороді. З 2003 р. займається юридичною практикою, є засновником і керуючим партнером юридичної компанії «Греца&Партнери».

Вільне Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Новим “губернатором” Закарпаття стане юрист Чубірка і Пацкана”

  1. А балоги і далі будуть керувати усім краєм, усіма галузями, державними установами, розтавляти і далі своїх людей. якщо ні, тоді балогам кронти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *