Нову пісню з майбутнього альбому презентував закарпатський гурт “Триставісім”

Нову пісню з майбутнього альбому презентував закарпатський гурт “Триставісім”

Новий повноформатний альбом гурту “Триставісім” під назвою “Мусай” має вийти 10 січня 2021 року.

“Цю пісню нас всі просили записати вже купу років, але через те, що вона зовсім інша від всіх наших пісень, то ми все затягували. Написана вона була коли лиш гурт утворився, і, напевно, чекала поки в більшості з хлопців самих вже будуть “маленькі люди” з “32-ми стопами”, – згадують учпсники гурту історію створення пісні.

“Слова написав наш друг і тодішній вокаліст гурту Андрій Стебівка, і в нас навіть був демо запис, який до сих пір періодично крутиться на радіо Тиса FM в Ужгороді… Взагалі, звучання “Маленьких людей” є мінімалістичне як для нас: тільки вокал під акустику, труба і ритм, але воно і створює особливу легкість і безпосередність в пісні. Виявляється, під нашу музику можна не тільки стрибати і гоцати, але й перевести дух, помріяти, побути дитиною…» – розповідає фронтмен гурту Павло Генов,

Як зазначають музиканти гурту, запис альбому з багатьох причин розтягнувся на тривалий час. Він був записаний за декілька сесій, останні з яких відбулися буквально декілька місяців тому. Деякі з пісень вже були презентовані раніше в якості синглів, декотрі можна було почути лише на окремих концертах, а деякі – абсолютно нові.

Гурт «Триставісім» було створено в 2010 р в м. Ужгород. Музика гурту побудована на роковій основі з елементами фольк-року, панку, ска, яка прикрашається додаванням напористих колоритних мелодій. За декілька років існування гурт відіграв на головних сценах найбільших українських фестивалів, разом з такими видатними світовими та українськими гуртами як Enter Shikari, Hollywood Undead, Rasmus, Zdob și Zdub, Ляпіс Трубецкой, Noize MC, Скрябін, Воплі Відоплясова, Брати гадюкіни, Танок на майдані Конґо, Тартак, тощо.

Дискографія гурту складається з ЕР «Перча» (2013), та повноформатного альбому «ЛАЧО» (2015).

Прослухати пісню можна за посиланням: https://li.sten.to/308ml.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *