Нову книгу Михайла Рошка “Пастка” представлять у Закарпатській обласній бібліотеці

Нову книгу Михайла Рошка “Пастка” представлять у Закарпатській обласній бібліотеці

Презентація нової книги відомого закарпатця відбудеться 12 лютого о 17.00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка.

Збірка оповідань – це психологічна проза. Більше – про кохання, зради, помсти за зраду, егоїзм і наслідки, страждання і ейфорії кохання….

“Кажуть, що життя – це дорога. Та замовчують, що ця дорога – невидима стежка через мінне поле, де зіб’єшся на крок – і життя летить шкереберть… Справа і зліва, зразу перед тобою – і далеко попереду – чатують міни – пастки: пастка – пристрасть, пастки – амбіція, пастка – страх, пастка – ненависть… Зрештою, усе наше життя – це суцільна пастка. Воно нагадує спокусливу, але й небезпечну квітку «Венерина пастка», що на обкладинці книжки… Та найнебезпечніша пастка для кожного – це він сам…”, – йдеться в анотації до книжки.

Новели Михайла Рошка глибоко психологічні, напружені, динамічні. Герої творів потрапляють у складні ситуації, опиняються перед важким вибором, переживають стреси та емоційні випробування. Зрештою, це просто життя випробовує їх (пробує їх на зуб), як і всіх нас…. Письменник ніколи не дає особистої оцінки своїм героям – він просто змальовує… А оцінювати, робити висновки – усе це залишає читачеві…

Євгенія Напуда, завідувачка відділом проєктної та соціокультурної діяльності Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *