«Нова» влада Рахівщини ділить кошти по старому

медвідьНа двадцять четвертій сесії   Рахівської районної ради  одним із питань було внесення змін до рішення  про районний бюджет на 2015 рік.   Питання протягнули оперативно.  Ділили аж 4 мільйони вільних залишків. Бюджет прийняли такий, який хотіла адміністрація (тобто Медвідь) при активній підтримці «небайдужих мешканців району». Голова адміністрації вже не представляє прийняття любих рішень без підтримки керованих і фінансованих ним крикунів, які не те що вперше почули слово «бюджет»,а й в написанні свого прізвища роблять декілька помилок. Але це окрема тема для обговорення.

Всі ми знаємо, яка складна фінансова ситуація в державі. 4 мільйони для нашого району це дуже великі кошти. Проаналізуймо,куди вони спрямовані. Найбільшу частку (200тис.грн.) виділено на програму розвитку матеріальної бази закладів охорони здоров’я. Зі слів лікарів – ці кошти підуть на закупку медичного діагностичного обладнання. Це потрібна справа, але враховуючи «великий досвід» т.в.о. голови адміністрації потрібно взяти під контроль їх використання, прозорість тендерів,що і по якій ціні буде куплено. Співфінансування програм, на які виділено кошти з обласного бюджету теж не обговорюємо, бо отримуємо набагато більше,ніж виділяємо. Не зовсім  зрозуміло є виділення 70 тис. грн. на програму підтримки фермерських господарств. А от навіщо виділено 30 тис.грн. адміністрації і 3 тис.на підтримку Державного реєстру виборців, адже вони фінансуються з державного бюджету.

Всі ми любимо футбол і розуміємо, що краще нехай молодь і старше покоління знаходяться на стадіонах, а не в барах, але в цей скрутний час виділення 260 тис.грн на футбольні команди виглядає як піар-акція перед місцевими виборами.

Вершиною цинізму є виділення коштів на програму вивчення суспільної думки. Місцева влада за державні кошти хоче взнати рівень підтримки їхньої політичної партії в районі.

Окреме питання – фінансування районної газети (100 тис.грн). Газета повинна друкувати статті, які цікаві для читачів, а не заказні статті «небайдужих мешканців Рахівщини»,тоді і фінановий стан газети буде кращий.

А от пропозиція виділення коштів на підтримку воїнів АТО і їх сімей головою райдержадміністрації  перенесена на невизначений термін… Чому? В даний час країна воює, а ми граємо у футбол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “«Нова» влада Рахівщини ділить кошти по старому”

  1. Правильно, хай грають всіх … у футол,.їхтому вивернули аби бабки відмили ого МММ на4 млн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *