Нова “секс-фішка” від ужгородських шахраїв

Нова “секс-фішка” від ужгородських шахраїв

шахраїЗа 300 гривень ужгородець мав викупити компроментуючіфотографії  своєї дружини. Гроші потрібно було перерахувати черезтермінал на рахунок мобільного телефону, який повідомив шахрай.

 «У мене є кілька фотографій вашої дружини з іншим чоловіком, що свідчить про її зраду. Готовий їх надіслати поштою – за окрему виногороду. Поповніть рахунок за  номером мобільного телефону та вкажіть адресу свого місця проживання», – такі слова почув по телефону від незнайомця 35-річнийужгородець.

«У вірності своєї дружити я впевнений. Кажуть, є на світі жінки, які не зраджують своїх чоловіків… Це саме про мою дружину. До того ж, телефонний шахрай не знав ні імені моєї дружини, ні її прізвища, ні місця нашого проживання. Я одразу запідозрив неладне. Тому, не гаючи часу, звернувся до міліції», – каже чоловік.

Міліція закликає громадян бути обачними, не довіряти подібним телефоннимповідомленням, головна мета яких – обманним шляхом заволодітигрошовими коштами. Якщо вам зателефонували невідомі та під різнимиприводами просять перерахувати гроші – не гайте часу, дзвоніть 102 абозверніться до міліції. Ваше повідомлення допоможе оперативно знайтизлочинця та збереже кошти.

А щодо даного факту з «викривальними» фото, то дане звернення зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Ужгородського міськвідділу міліції. Наразі працівниками міськвідділу по даному факту проводиться перевірка.

 

Діана ДОРОГІЙ

Ужгородський МВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *