Нова “секс-фішка” від ужгородських шахраїв

Нова “секс-фішка” від ужгородських шахраїв

шахраїЗа 300 гривень ужгородець мав викупити компроментуючіфотографії  своєї дружини. Гроші потрібно було перерахувати черезтермінал на рахунок мобільного телефону, який повідомив шахрай.

 «У мене є кілька фотографій вашої дружини з іншим чоловіком, що свідчить про її зраду. Готовий їх надіслати поштою – за окрему виногороду. Поповніть рахунок за  номером мобільного телефону та вкажіть адресу свого місця проживання», – такі слова почув по телефону від незнайомця 35-річнийужгородець.

«У вірності своєї дружити я впевнений. Кажуть, є на світі жінки, які не зраджують своїх чоловіків… Це саме про мою дружину. До того ж, телефонний шахрай не знав ні імені моєї дружини, ні її прізвища, ні місця нашого проживання. Я одразу запідозрив неладне. Тому, не гаючи часу, звернувся до міліції», – каже чоловік.

Міліція закликає громадян бути обачними, не довіряти подібним телефоннимповідомленням, головна мета яких – обманним шляхом заволодітигрошовими коштами. Якщо вам зателефонували невідомі та під різнимиприводами просять перерахувати гроші – не гайте часу, дзвоніть 102 абозверніться до міліції. Ваше повідомлення допоможе оперативно знайтизлочинця та збереже кошти.

А щодо даного факту з «викривальними» фото, то дане звернення зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Ужгородського міськвідділу міліції. Наразі працівниками міськвідділу по даному факту проводиться перевірка.

 

Діана ДОРОГІЙ

Ужгородський МВ УМВС


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.