На Великоберезнянщині вода, що вийшла з річки, перекрила автодорогу «Ужгород – Львів»

     дорога2   Пік паводкової хвилі по Ужі очікується сьогодні після обіду, а по Латориці та Боржаві – завтра
Протягом минулих півтори доби на Закарпатті випала двомісячна норма опадів – 160 мм. Найбільше підняття рівня води очікується в річках Уж, Латориця та Боржава. Максимальна паводкова хвиля по Боржаві та Латориці пройде у вівторок, а по Ужі – в понеділок після обіду. У зоні ризику підтоплення залишаються студентський табір відпочинку «Скалка» біля с.Кам’яниця Ужгородського району, Перечинський водозабір, мікрорайон Ужгорода «Радванка» (самовільно збудоване житло за дамбою). У деяких місцях Уж уже вийшов із берегів і підтопив сільгоспугіддя. У с.Сіль Великоберезнянського району через перелив води обмежено автомобільний рух на автодорозі «Ужгород – Львів». Вантажні автомобілі вільно проїжджають підтоплену ділянку дороги, а легкові здійснюють об’їзд через с.Княгиня та с.Стричава.
Протягом кількох годин рівень води має знизитися, після чого проїзд буле повністю відновлено. У с.Чорноголова та с.Стужиця внаслідок дощів підтоплено кілька дворогосподарств. Крім того, все ще підтопленими залишаються близько 30 дворогосподарств у с.Зарічево Перечинського району, на місці працюють рятувальні бригади.
У ніч на понеділок поблизу Рахова селевий потік, який виник внаслідок інтенсивних дощів, частково перекрив дорогу місцевого значення, що веде в с.Богдан. Станом на 10.00 аварійні бригади розчистили дорогу, проїзд повністю забезпечено. У с.Тишів Воловецького району через перезволоження виник зсув ґрунту, за попередніми даними, в зоні небезпеки опинився один житловий будинок.
Сьогодні увечері та завтра вдень очікується максимальне підняття рівня води в річках Іршавка та Боржава (Іршавський та Виноградівський район). На місцях працюють рятувальники, в найбільш небезпечні ділянки направлені пересувні насосні станції.
Згідно з міжурядовими угодами Закарпатська область попередила про надзвичайну ситуацію своїх сусідів із Румунії, Угорщини та Словаччини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *