Незабаром в Ужгороді пройде конкурс котячої краси

Закарпатців та їх пухнастих улюбленців тапрошують до участі в конкурсі “Міс-Кіс”. 

Наразі триває реєстрація учасників. Зареструватися можна у ПАДІЮНі. Крім гарного настрою і позитиву на всіх учасників чекають ще й прекрасні подарунки для чотирилапих.

Сам конкурс відбудеться в неділю, 13 листопада. Реєстрація учасників проводиться до 12 листопада. Всі подробиці на афіші.

afisha-kotyky

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *