Незабаром розпочнуться торги на реконструкцію аеровокзалу та будівництво аварійно-рятувальної станції аеропорту “Ужгород”

Незабаром розпочнуться торги на реконструкцію аеровокзалу та будівництво аварійно-рятувальної станції аеропорту “Ужгород”

У Закарпатській області за дуже короткий строк розробили, оголосили торги на проєкти капітального ремонту асфальтобетонного покриття руліжної доріжки, розширення і ремонту покриття перону та стоянок повітряних суден.

Про це ішлося на селекторній нараді в облдержадміністрації під головуванням представника Офісу Президента України та Державіаслужби України.

Вже наступного тижня на платформі Prozorro оголосять тендер на реконструкцію світлосигнальної системи аеродрому. А також найближчим часом стартують торги на реконструкцію аеровокзалу та будівництво аварійно-рятувальної станції міжнародного аеропорту «Ужгород».

У планах – реалізація ще трьох проєктів, які планують закінчити до кінця року. У підсумку область отримає оновлений аеропорт, який буде розвиватись, приймати більше рейсів, робити свій внесок у зростання економічного потенціалу Закарпаття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *