Невідомі жорстоко копали лежачих на дорозі людей на переході “Ужгород-Вишнє Нємецке” (відео)

Невідомі жорстоко копали лежачих на дорозі людей на переході “Ужгород-Вишнє Нємецке” (відео)
У спільноті Далекобійники України\TIR UA опубліковано відео з переходу “Ужгород-Вишнє Нємецке”, на якому невідомі особи копають лежачих на дорозі людей. У коментарі до допису зазначено:
“Відео зняте на прикордонному переході “Ужгород-Вишнє Нємецке”(UA-SK). Сердечно поздоровляю Національна поліція України та Державна прикордонна служба України разом з Служба безпеки України – у вас під носом організовані кримінальні структури організували дохідний бізнес з проводження фур попри чергу (вартість проводу коливається від 1000 гривень до 9000), з цього мають відкат всі – і поліція і прикордонники. Така ж ситуація й на переході “Чоп-Захонь”(UA-HU), там черги збираються завдяки “злагодженій” роботі терміналу АСМАП, поліції і мукачівських шестьорок.
На відео якраз знято як проходить чергова розбірка між шестьорками і водіями
UPD. На адресу автора допису пішли погрози зі сторони, напевно, самих чортів мукачівських, або “термінальщиків” із Чопа, які штучно роблять колєйки у Чопі і мають заробіток із того… Одного разу з ними мали розмову хлопці з “Правого сектору”…певно треба повторити, правда Руслан Каганець ?”
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *