Неймовірні факти і цифри про зловживання чопськими можновладцями

Відкрилися недавно завдяки  революційному ЗУ ” Про доступ до публічноі інформації”. Про це інформує громадський діяч Лариса Ступак (орфографія і стилістика автора): “Мне в руки приплыл список ВСЕХ протестов и предписаний прокуроров для Чопской мэрии.

чоп
Оказывается наше величество мэрша Галя -штепа -Царь , народная, всеми горячо любимая, ( на этом недавно сильно настаивал её куратор, областной депутат В.Чубирко) просто красивая и умная ( на этом настаивает влюблённый в неё бот Андрей Воронцов) 29 раз!!!
была уличена прокурорами в нарушении законов. Представляете как часто жена прокурора Царя Ивана нарушает законы! Если её (и начальника управления образования Луговую М.) поймали за руку 29 раз, то сколько раз их НЕ поймали?
Вы только вдумайтесь, в каком государстве мы живём, если первое лицо города 29 раз было поймано за нарушении законов, а с неё всё, как с гуся вода. Что это за страна, где систематично можно нарушать законы?
Это точно Украина? Не Колумбия? Не Сомали?
Прокурор 29 раз ловит вороватую власть за руку и …. ничего не происходит. Царица снова и снова продолжает нарушать законы.

Послужной список основных нарушений читайте в комментах ниже.

 • 31.10.07 міжрайонним прокурором внесено ПРИПИС міському голові Цар Г.В. про усунення порушень вимог Конституції України.

  31.10.07 міжрайонним прокурором внесено ПОДАННЯ міському голові Цар Г.В. про усунення порушень вимог Конституції України т
  а законодавства про місцеві податки і збори.

  05.02.08 міжрайонним прокурором внесено ПРИПИС міському голові Цар Г.В. про усунення вимог ЗУ ” Про забезпечення правових умов соціального захисту дітей-срит та дітей позбавлених батьківського піклування”

  08.02.08 міжрайонним прокурором внесено ПОДАННЯ начальніку управління освіти про усунення порушень ЗУ ” про загальну середню освіту”

  25.04.08 міжрайонним прокурором принесено ПРОТЕСТ на рішення Чопської міської ради ” Про тимчасове припинення розгляду заяв на отримання земельних ділянок для індивідуального будивництва” .

  12.05.08 міжрайонним прокурором внесено ПРИПИС міському голові Цар Г.В. про усунення порушень ЗУ “Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”

  19.05.09 міжрайонним прокурором внесено ПРИПИС начальнику управління освіти про усунення порушень вимог ЗУ ” Про основи соціальної захищеності інвалідів”

  21.01.10 міжрайонним прокурором внесено ПРИПИС міському голові Цар Г.В. про усунення порушень законодавства про забеспечення майнових прав дітей

  17.02.10 міжрайонним прокурором внесено второй ПРИПИС міському голові Цар Г.В. про усунення порушень законодавства про забеспечення майнових прав дітей

  11.02.11 міжрайонним прокурором внесено ПРИПИС начальнику управління освіти про усунення порушень вимог ЗУ ” Про захист суспільної моралі” Ггггг Який начальник управління. така і мораль

  21.11.13 в.о.міжрайонного прокурора внесено ПОДАННЯ міському голові Цар Г.В. про усунення порушень вимог законів ” Прл місцеве самоврядування” , ” Про оренду державного та комунального майна”

  10.12.13 в.о.міжрайонного прокурора внесено ПОДАННЯ міському голові Цар Г.В. про усунення порушень вимог законів ” Про житлово- комунальні послуги” ” Про місцеве самоврядування” ( скасовано незаконний наказ начальника ЖЕКу -Олеана про заборону видачи довідок тим, у кого є заборгованність по компослугам)

  23.01.14 міжрайонним прокурором внесено ПОДАННЯ міському голові Цар Г.В. про усунення порушень
  вимог ЗУ ” Про доступ до публічної інформації”

  11.04.14 міжрайонним прокурором внесено ПОДАННЯ міському голові Цар Г.В. про усунення порушень
  вимог ЗУ ” Про доступ до публічної інформації”

  14.04.14 міжрайонним прокурором внесено ПОДАННЯ міському голові Цар Г.В. про усунення порушень ЗУ ” Про житлово-комунальні послуги”

  17.04.14 міжрайонним прокурором внесено ПОДАННЯ міському голові Цар Г.В. про усунення порушень ЗУ ” Про оренду державного та комунального майна”

  Цікава статистика:
  прокурор Штефанюк реагував на порушення законів Царицею 19 разів за 4 года
  прокурор ЦАР реагував на порушення законів Царицею 2 рази за 4,5 года

  прокурор Андришин реагував на порушення законів Царицею 6 разів лише за 6 місяців .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Неймовірні факти і цифри про зловживання чопськими можновладцями”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *