Негода наробила біди на Закарпатті: підтоплено дворогосподарства, зруйновано берегоукріплення дамби, зсунувся ґрунт біля будинку

Негода наробила біди на Закарпатті: підтоплено дворогосподарства, зруйновано берегоукріплення дамби, зсунувся ґрунт біля будинку

18-19.01.2023 рятувальники ліквідовували наслідки погіршення погодних умов на території області.
Так, 𝟭𝟵.𝟬𝟭.𝟮𝟬𝟮𝟯 в м.Ужгород було підтопленно 11 дворогосподарств та підвальних приміщень на вул. Вчительській та будівлю КНС-4 на вул. Загорській. Для відкачування води залучалося дві одиниці техніки першого державного пожежно-рятувального загону.
В Ужгородському районі спостерігається перелив автошляху між селами Тисаагтелек – Малі Геївці.
На Берегівщині підтоплено автошлях В.Ком’яти –Шаланки завдовжки 200м, шаром води 15-20см. Рух заборонений, водниками встановлено відповідний знак. В районі с. В.Ком’яти через прорив земляного валу підтоплені сільськогосподарські угіддя площею 220га. В ході обстеження підтоплення дворогосподарств не виявлено.
У Хустському районі (р. Ріка) в районі с. Липча відбулось руйнування берегового укріплення та сухого укосу правосторонньої водозахисної дамби. Зруйноване укріплення на двох ділянках протяжністю 70-80 метрів на кожній ділянці та руйнування тіла гідротехнічної споруди 30-35 метрів на кожну. Для моніторингу стану руйнації берегоукріплення на аварійній ділянці організовано тимчасове цілодобове спостереження із залученням рятувальників та водників.
А в Мукачівському районі о 17:58 надійшло повідомлення про зсув ґрунту біля житлового будинку за адресою: с. Абранка, вул. Центральна. Зсувом знищено надвірну споруду (літня кухня) та частково пошкоджено господарську споруду (стайня). Травмованих та загиблих немає. На місці події залучалась одна одиниця техніки державного пожежно-рятувального поста с. Н.Ворота. 20.01.2023 заплановано виїзд комісії територіальної громади щодо подальших дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *