Недобросовісні голови ужгородських ОСББ вирішили зманіпулювати громадою (документ)

Недобросовісні голови ужгородських ОСББ вирішили зманіпулювати громадою (документ)

5 ОСББ вимагає звіту Громадської ради, про це в мережі Фейсбук повідомляє її голова Олександр Пересоляк:

При всій моїй повазі до окремих підписантів даного листа і підтримці створення та функціонування ОСББ, я нікому не дозволю маніпулювати нашою підтримкою ОСББ для кришування недобросовісних керівників об’єднань.

Таких як: ОСББ “Бращайків”, керівник якого Ярослав Мельничук без згоди співласника, шляхом підроблення протоколу, переписав горище на свою маму (триває кримінальне провадження і прокуратура подала позов про скасування реєстрації речового права),

Юрченко Діана, керівник ОСББ “Сечені”, яка знущається над мешканкою свого будинку, інвалідом, ймовірно підробила протокол зборів ОСББ, не надає докуменів на запити мешканців, підробляє банківські реквізити та інше.

До речі, саме пані Юрченко ввела в оману інших підписантів та спонукала взяти участь у неграмотній затії, яка, між іншим, тягне на декілька кримінальних проваджень. Зокрема, за втручання в діяльність громадської організації, тиск на адвоката тощо.

Суттєвим є те, що в обох вищенаведених випадках адвокатом мешканців є Бачинська Анастасія, яка має безпосереднє відношення до “Ужгородської громадської ради”. У випадку із ОСББ “Сечені” Бачинську А.В. Як адвоката призначив “Центр безоплатної правової допомоги” малозабезпеченій мешканці. А ось предствником недобросовісного ОСББ “Сечені” виступає Олександр Волосянський. Однак, це нормально – кожен громадянин України рівний у правах на юридичну допомогу. Особливо, коли не має що приховувати!

В порядку інформації: ОСББ згідно Закону являється юридичною особою, створеною співвласниками багатоквартирного будинку для СПРИЯННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЇХНЬОГО МАЙНА ТА УПРАВЛІННЯ НИМ. Однак аж ніяк не для перевірки інших громадських об’єднань. Такого права ОСББ не має, як і, відновідно до ст. 5 ЗУ ” Про інформацію”, збирати інформацію, що не стосується прав ОСББ. Однак, чисто з моральної точки зору, інформую, що звіти за три останні роки діяльності “Громадської ради” знаходяться на нашому сайті http://gromrada.uz.ua/ . 
Пропоную двом вищезгаданим ОСББ також оприлюднити свої звіти у відкритому доступі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.