Небайдужих закарпатців закликають стати донорами

Небайдужих закарпатців закликають стати донорами

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться акція «16 днів проти насильства». У 2018 році вона проходитиме під гаслом: «Подолаємо насильство разом!».

Насильство є причиною 100 тисячі днів госпіталізації, 30 тисяч звернень до відділень травматології, 40 тисячі викликів лікарів, важких захворювань в Україні. Часто постраждалим для надання медичної допомоги потребується донорська кров. Разом з тим в медичних закладах області існує проблема нестачі донорської крові.

Кожен донор лише за одну донацію рятує до трьох життів.

Закарпатська обласна державна адміністрація спільно з департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, департаментом охорони здоров’я  ініціювала проведення акції в області по здачі крові, саме у період проведення акції «Подолаємо насильство разом!» в усіх закладах охорони здоров’я області.

З 27 листопада по 10 грудня 2018 року буде проводитися забір крові в обласній станції переливання крові (м. Ужгород, вул. Льва Толстого, 15) а також в лікувально – профілактичних закладах області.

Закликаємо всіх закарпатців не бути байдужими та допомогти медикам врятовувати, за допомогою зданої крові, життя всім хто цього потребує.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *