Не всі ужгородські рекламоносії є законними (ФОТО)

Про це інформує громадський активіст Ярослав Козич.

Керівники структрних підрозділів міської ради не бачать порушень чи не хочуть бачити?
Гадаю на найближчому засіданні Ужгородської міської ради слід розглянути питання притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників депаратаменту міського господарства та відділу муніципальної поліції Ужгородської міської ради, адже серед виявлених рекламоносіїв, що не містять належного маркування не значаться рекламоносії по вул. Довженка, прямо під носом у зазначених керівників. http://rada-uzhgorod.gov.ua/download/v/26_inform_pro_hid_vuk_dorch_97_30.04.14.pdf Вони дійсно їх не бачать чи не хочуть бачити? Адже з п’яти тільки на одному за цей час зявилось належне маркування про що уже зазначалось на сторінках ЗМІ

борд.

Може заходи дисциплінарного випливу допоможуть працівникам міської ради узріти порушення маркування рекламоносії в м. Ужгород http://uzpravda.org/chomu-munitsipalna-politsiya-ne-bachit-porushen-v-vulichniy-reklami/#more-771 Варто зауважити, що Рішенням Виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 30.05.2012 р. № 164 затверджено Порядок розміщення зовнішньої реклами у м. Ужгороді.
Підпунктом 5.1.14 Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Ужгороді встановлено: «Спеціальні конструкції повинні маркуватися із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії»
Наявність зазначеного маркування дає можливість кожному ужгородцю визначити чи встановлено рекламоносій законно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *