Національно-патріотичні сили Закарпаття вимагають терміново скасувати щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання

Це лише початок нашої боротьби проти проявів антинародної політики влади в Україні, де влада має народ за дешеву робочу силу для забезпечення стабільного поповнення офшорних рахунків олігархів. Ми категорично засуджуємо системну антисоціальну діяльність уряду, яка не служить підвищенню рівня життя та інтересам громадян України. Адже в порівнянні із мізерними заробітними платами та низьким рівнем життя, впровадження додаткової щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання може призвести до унеможливлення громадянами України сплачувати такі захмарні тарифи, та призведе до ще більшого зубожіння широких верств населення.

30 березня 2017 року, в місті Ужгород, відбулося позачергове засідання представників національно-патріотичних громадських організацій Закарпаття, на якому було прийняте рішення, стати на захист конституційних прав і свобод наших співвітчизників і звернутися до Закарпатської обласної ради, районних, міських, селищних і сільських рад Закарпатської області із вимогою «Терміново скликати позачергові сесії Закарпатської обласної ради, районних, міських, селищних і сільських рад Закарпатської області, на яких прийняти рішення про вимогу до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховній Раді України, Національній комісії що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо негайної відміни рішення НКРЕКП, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання».
Наголошуємо «щодо негайної відміни рішення НКРЕКП, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання». Саме відміни, а не призупинення чи будь якого роду іншу підміну понять, для замилювання очей громадянам України.
Боротьба триває, ми переможемо!
Повний текст звернення додається:

Закарпатській обласній раді,

районним, міським,

селищним і сільським

радам Закарпатської області
Звернення громадських організацій Закарпаття

про скликання позачергових сесій місцевих рад у зв’язку з уведенням

щомісячної абонплати за підключення до газопостачання
За повідомленням прес-служби Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), було затверджене рішення про розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання. Згідно з цим рішенням, із 1 квітня цього року споживачам нараховуватиметься плата за газ як товар (4942 грн. за тисячу кубометрів плюс гранична торгівельна націнка газопостачальної компанії, яка становить 3,2%), а також окремо абонплата за користування приєднаними потужностями. У тариф буде закладено витрати ПАТ «Укртрансгаз» на транспортування газу, що становить приблизно 23% у загальній структурі.
Це рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), не сприяє підвищенню рівня життя та не відповідає інтересам громадян України, адже, порівняно з мізерними заробітними платами та низьким рівнем життя, впровадження додаткової щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання може призвести до унеможливлення сплачувати такі захмарні тарифи та до ще більшого зубожіння широких верств населення.
У зв’язку з вищевказаними фактами ми, представники громадських організацій Закарпаття, вимушені стати на захист конституційних прав і свобод наших співвітчизників і ВИМАГАЄМО:
Терміново скликати позачергові сесії Закарпатської обласної ради, районних, міських, селищних і сільських рад Закарпатської області, на яких ухвалити рішення про вимогу до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо негайної відміни рішення НКРЕКП, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.
Голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в XX столітті Віктор БЕДЬ,

голова координаційного комітету Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна» Орест ДІДУХ,

голова крайового товариства «Просвіта» Павло ФЕДАКА,

відповідальний секретар Християнсько-народної спілки Закарпаття Антоніна ВЧОРАШНЯ,

голова громадської організації «Люстраційна комісія Закарпатської області» В’ячеслав ХАРЧЕНКО,

голова Ужгородської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Руслан ФЕРЕНЦІ,

голова Закарпатської обласної громадської організації «Молодь Закарпаття» Олексій ЧЕПУРНИЙ

Ужгородська реферантура громадської організації «Новий вогонь» Олександр ГОШИЛИК
30 березня 2017 року                                                                                                                                                                                                                                                                                      м. Ужгород

Прес-служба Закарпатського

національно-патріотичного об’єднання

«Україна Соборна»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.