Наступного тижня пройде “Берегівський ярмарок” (ПРОГРАМА)

Наступного тижня пройде “Берегівський ярмарок” (ПРОГРАМА)
Святкова програма «БЕРЕГІВСЬКОГО ЯРМАРКУ 2021»

25 червня 2021 р.– п’ятниця (за к.ч.)

  • 9.00 – 21.00 – ярмарок, вулична торгівля (площа Кошута) ;
  • 12.45 – Святковий марш-парад за участі мажоретів та духового оркестру Берегівської школи мистецтв ім. З.Кодая (площа Кошута) ;
  • 13.00 – Урочисте відкриття «Берегівського ярмарку 2021» (пл.Кошута, сцена) ;
  • 13.30 – Концертна програма за участі учнів та викладачів Берегівської школи мистецтв ім. З. Кодая (пл.Кошута, сцена) ;
  • 15.30 – Поліна Дзопко, учасниця вокального гуртка Центру культури та дозвілля Берегівської міської ради, керівник Вікторія Дзопко (пл.Кошута, сцена) ;
  • 15.40 – Лейла та Тімея Шереш, учасниці вокального гуртка Центру культури та дозвілля Берегівської міської ради (пл.Кошута, сцена) ;
  • 15.50 – Вікторія Ткач (пл.Кошута, сцена) ;
  • 16.30 – Зразковий аматорський Шоу-гурт «Атас», керівник Світлана Кононенко, хореограф Альона Гергардт (пл.Кошута, сцена) ;
  • 17.00 – Валентина Галай (пл.Кошута, сцена) ;
  • 17.20 – Шоу-гурт «Стріт Денс», керівник Аніта Меддьєші (пл.Кошута, сцена) ;
  • 18.00 – Аксенія Безик (пл.Кошута, сцена) ;
  • 18.30 – Клуб спортивного танцю «Гармонія», керівник Володимир Фіцай (пл.Кошута, сцена) ;
  • 19.00 – Тімея Шереш (пл.Кошута, сцена) ;
  • 19.30 – Паламарчук Людміла (пл.Кошута, сцена) ;
  • 20.00 – Вохмінцева Катерина (пл.Кошута, сцена).

26 червня 2021 р.– субота (за к.ч.)

  • 9.00 -21.00 – ярмарок, вулична торгівля (площа Кошута) ;
  • 10.00 – Кубок Берегівської ТГ з настільного тенісу (пл. Героїв) ;
  • 11.00 – Танцювальний колектив клубу с. Бадалово (пл.Кошута, сцена) ;
  • 11.30 – Танцювальний колектив «Тісовіраг» клубу с. Галабор, керівник Кадар Сільвія, хореограф-постановник Ковач Іштван (пл.Кошута, сцена) ;
  • 12.05 – Драматичний зразковий колектив «Кекерчін», керівник Міговк Еріка. клуб с. Оросієво (пл.Кошута, сцена) ;
  • 12.20 – Танцювальний колектив «Нефелейч» клубу с.Варі, керівник Радванські Крістіна, хореограф Ковач Іштван (пл.Кошута, сцена) ;
  • 12.30 – Танцювальний колектив «Kék Viola» клубу с. Геча, керівник Ботош Віола, хореограф Ласлов Георгіна (пл.Кошута, сцена) ;
  • 13.05 – Танцювальний колектив «Седерінда» клубу с. Кідьош, керівник Іван-Біров Ілона, хореограф Радик Крістьян (пл.Кошута, сцена) ;
  • 13.35 – Фольклорний колектив «Бокрейто» Будинку культури с. Чома, керівник Решко-Папп Ангела, художній керівник Русин Абел-Іштван (пл.Кошута, сцена) ;
  • 14.00 – Танцювальний колектив с. Четфалва, керівник Товт Наталія, хореограф Ковач Іштван (пл.Кошута, сцена) ;
  • 14.20 – Фольклорний колектив «Gyöngyvirág» та «Szélrózsa» с. Бене, керівник Голожай Єлізавета (пл.Кошута, сцена) ;
  • 14.35 – Бібліотечний гурток цитаристів «Hangraforgók» с. Оросієво (пл.Кошута, сцена) ;
  • 15.00 – Зразковий аматорський Шоу гурт «Атас», керівник Світлана Кононенко, хореограф Альона Гергардт (пл.Кошута, сцена) ;
  • 15.30 – Шоу-гурт «Стріт Денс» Центру позашкільної освіти Берегівської міської ради, керівник Меддьєші Аніта (пл.Кошута, сцена) ;
  • 16.00 – Клуб спортивного танцю «Гармонія», керівник Володимир Фіцай (пл.Кошута, сцена) ;
  • 16.30 – Поліна Дзопко, учасниця вокального гуртка Центру культури та дозвілля Берегівської міської ради, керівник Вікторія Дзопко (пл.Кошута, сцена) ;
  • 16.40- Владислава Калабіжка, учениця Берегівської школи мистецтв ім. Золтана Кодая, керівник Вохмінцева-Антал Катерина (пл.Кошута, сцена) ;
  • 16.50 – Лейла та Тімея Шереш, учасниці вокального гуртка Центру культури та дозвілля Берегівської міської ради (пл.Кошута, сцена) ;
  • 17.00- Ансамбль української народної пісні «Лілеї» Центру позашкільної освіти Берегівської міської ради, керівник Людмила Паламарчук (пл.Кошута, сцена) ;
  • 17.10 – Дар’я Чорба, учениця Берегівської школи мистецтв ім. Золтана Кодая, керівник Горзов Тетяна (пл.Кошута, сцена) ;
  • 17.20 – Дар’я Волохіна, солістка Вокального ансамблю «Струни Берегова», керівник Аксенія Безик (пл.Кошута, сцена) ;
  • 17.30 – Гелебан Кароліна (пл.Кошута, сцена) ;
  • 17.50 – Валентина Галай (пл.Кошута, сцена) ;
  • 18.10 – Анастасія Шимик (пл.Кошута, сцена) ;
  • 18.30 – Людмила Паламарчук (пл.Кошута, сцена) ;
  • 18.50 – Катерина Вохмінцева (пл.Кошута, сцена) ;
  • 19.10 – Лейла та Тімея Шереш, учасниці вокального гуртка Центру культури та дозвілля Берегівської міської ради (пл.Кошута, сцена) ;
  • 19.30 – Тімея Шереш (пл.Кошута, сцена) ;
  • 19.50 – Аксения Безик (пл.Кошута, сцена) ;
  • 20.10 – Кузнецов Олег (пл.Кошута, сцена).

27 червня 2021 р.– неділя (за к.ч.)

  • 17.00 – Чемпіонат району з футболу, 8 тур: ФК «Берегвідейк» (Берегове) – ФК «Ардовець-Тесла» (Підвиноградів) (стадіон «Дружба»).

Повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *