Наступного четверга в Ужгороді виберуть кращого студента Закарпаття

кращий студент26 листопада, в Ужгороді відбудеться щорічний конкурс “Кращий студент Закарпаття”, який цьогоріч пройде вже всьоме.

Щороку за звання кращого студента області змагаються 9 студентів різних спеціальностей, що навчаються в різних навчальних закладах Закарпаття.

Цього року на конкурс відібрали також дев’ятьох студентів, котрі представляють чотири факультети УжНУ, а також Ужгородський коледж культури і мистецтв, Мукачівський аграрний коледж, Коледж мистецтв ім. А.Ерделі, Свалявський технічний коледж, УТЕК КНЕУ.

Номери для конкурсу учасники готують самостійно, використовуючи тільки власний талант і фантазію.

Один із організаторів конкурсу Павло Величко так окреслив “ПроЗаходу” критерії, за якими визначатимуть найкращого зі студентів: “Кращий студент як універсальний солдат. Він повинен бути кращим у всьому – запальний, авторитетний серед друзів, успішний в навчанні, а також активний в студентському житті. Однією з умов конкурсу є потреба у власних вболівальниках, тобто кожен учасник вказував кількість своєї підтримки на галаконцерті (скільки осіб прийде вболівати)”.

Що стосується журі, яке обиратиме кращого з кращих, то до його складу увійде частина оргкомітету конкурсу, також для цього будуть запрошені визначні діячі культури, викладачі, шоумени, політики та активісти студентського самоврядування.

Конкурс проведуть у клубі “Фантом” 26 листопада, початок о 19.00.

prozahid.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *