Народний Рух України закликав кандидатів на посаду мера Ужгорода не втрачати людське обличчя у процесі передвиборчого марафону

Народний Рух України закликав кандидатів на посаду мера Ужгорода не втрачати людське обличчя у процесі передвиборчого марафону

Заява Проводу Закарпатської крайової організації Народного Руху України з приводу 2-го туру виборів міського голови Ужгорода (22 листопада 2020 р.)

Провід Закарпатської крайової організації Народного Руху України звертається до керівництва Закарпатської обласної державної адміністрації, Ужгородської міської ради, Ужгородської міської територіальної виборчої комісії, дільничних виборчих комісій та правоохоронних органів краю і міста з вимогою забезпечити організацію проведення 2-го туру виборів на посаду міського голови Ужгорода, що мають відбутися 22 листопада 2020 року, з дотриманням Конституції України та Виборчого кодексу України всіма учасниками виборчого процесу.

Наголошуємо, що 1-ий тур виборів 25 жовтня 2020 року показав недоліки дій відповідних інституцій державної влади, місцевого самоврядування, територіальних та дільничних виборчих комісій, неспроможність, а подекуди і небажання виконувати їхніми представниками своїх посадових обов’язків. Такі дії дискредитують принципи законності, демократії й справедливості, а також нівелюють конституційні права громадян бути обраним, обирати та реалізувати особисте волевиявлення під час виборів органів місцевого самоврядування.

Особливо закликаємо членів Ужгородської міської територіальної виборчої комісії та дільничних виборчих комісій діяти виключно в рамках Конституції України та Виборчого кодексу України і нагадуємо про їхню персональну відповідальність перед законами, виборцями, власним сумлінням, народом України і Богом.

Також звертаємося до виборчих штабів, політичних партій, команд кандидатів та самих кандидатів на посаду міського голови Ужгорода  з вимогою дотримуватися законності й громадської етики, не втрачати людське обличчя і людську гідність у процесі передвиборчого марафону. Ваші публічні та підкилимні дії до, в день і після виборів знаходяться під прискіпливим поглядом виборців та незалежно від результатів виборів формують не тільки ваше обличчя, а й обличчя всієї громади Ужгорода. Ви повинні врахувати, що в наслідок ваших, у випадку допущення з вашого боку нетактовних, незаконних, сумнівних та неправдивих дій, тінь недостойності падає і на всю громаду Ужгорода. А громада Ужгорода, у своїй переважній більшості, не заслуговує того, щоб через недостойні дій окремих містян, її обличчя виглядало брехливим, підлим і цинічним. Бо Ужгород і ужгородці є традиційно носіями високої духовності, культури і європейськості.

Тож закликаємо понад усе до дотримання законності, порядності, людяності та моральності всіх суб’єктів виборчого процесу під час 2-го туру виборів міського голови Ужгорода 22 листопада 2020 року.

Ужгород, 20 листопада 2020 року.

Провід Закарпатської крайової організації Народного Руху України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *