Народ засипав питаннями Виноградівський райвідділ міліції

Особистий прийом громадян в приміщенні селищної ради смт.Вилок провів  заступник начальника Виноградівського РВ УМВС —начальник міліції громадської безпеки підполковник Василь Кузьо.

Серед перших відвідувачів був активіст селищної ради, член виконкому. Питань до міліції в нього було декілька, але основне – це  співпраця населення з міліцією.  Він подякував за роботу дільничних інспекторів міліції та висловив сподівання, що в подальшому громадський блок міліції буде продовжувати сумісну роботу з ними. В свою чергу, Василь Кузьо пообіцяв, що така робота буде тривати, та подякував за добрі слова на адресу правоохоронців.

міліція виноградово

Далі на прийом прийшла ціла делегація громадян. Вони просили вирішити питання відносно їх сусідки, яка вже тривалий час ображає їх нецензурною лайкою та хуліганить. Як виявилося, жінка перебуває на обліку в психіатра і неодноразово була на лікуванні…

Були звернення, пов’язані з питаннями порушення громадського порядку, санітарного стану та благоустрою вулиць селища.

Поспілкуватися з Василем Кузьом прийшов і заступник голови громадського формування. Основне питання, яке він обговорював, це діяльність громадського формування.

І це був не останній відвідувач. Усі без винятку звернення громадян, які були озвучені в ході особистого прийому, одразу належним чином оформлялися для розгляду й прийняття рішення.

Звучали і прохання, які не стосувалися компетенції міліції, однак люди змогли отримати консультацію, яким чином і в яких інстанціях можна вирішити їх проблему.

На завершення прийому Василь Кузьо зустрівся з головою селищної Ради Йосипом Кілбом, з яким вони детально обговорили проблемні питання, які є в мешканців селища,  і шляхи їх вирішення.

міліція втногррадово2

«Одним з пріоритетних завдань міліції є необхідність максимально наблизити свою діяльність до потреб громадян, — зазначив після прийому Василь Кузьо. — Саме з цією метою керівники постійно проводять робочі зустрічі з місцевими мешканцями. Адже в безпосередньому діалозі зміцнюється довіра населення до міліції. А ще мені, як керівнику, приємно, що сьогодні не пролунало жодної скарги в бік правоохоронців».

Оксана Кобзаренко

Виноградівський РВ УМВС

 

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.