Нардепи визволили ужгородців з полону “Беркуту”

беркут19 лютого 2014 року народні депутати України від Всеукраїнського об єднання «Свобода» Олександр Сич та Юрій Бублик після довготривалого переговорного процесу таки домоглися про виведення з оточення “Беркута” 15-х свободівців, забарикадованих у Палаці Свободи (Жовтневий палац). Серед бійців самооборони були  мешканці Ужгорода.

18 лютого 2014 року “Беркуту” вдалося проникнути до Палацу Свободи. 15 представників ВО “Свобода”, не маючи змоги залишити приміщення, були змушені відступити в підвал. Протягом доби вони утримували приміщення від натиску силовиків, забарикадувавшись у підвальних приміщеннях. «Свободівці і батьки захисників України робили все можливе, щоб загін самооборони не постраждав. Їх виведено за периметр Майдану і вони вже перебувають у безпеці», – повідомив з Києва голова Закарпатської обласної організації ВО «Свобода» Олег Куцин.

Координацію дій активістів Майдану здійснював генерал у відставці, який спільно з ними потрапив у оточення силовиків. Офіцерів спецпідрозділу “Беркут” таки вдалося переконати відпустити активістів Майдану. На категоричну вимогу силовиків їх було належним чином ідентифіковано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *