Нардеп Павло Кишкар відвідав в ужгородській тюрмі ветерана російсько-української війни “Варшаву”

Нардеп Павло Кишкар відвідав в ужгородській тюрмі ветерана російсько-української війни “Варшаву”

В ході робочого візиту на Закарпаття народний депутат України Павло Кишкар, який представляє у Верховній Раді Народний Рух України відвідав в Закарпатській установі виконання покарань №9 учасника бойових дій на сході України, кавалера ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, капітана Петра Горзова.

Про це в мережі Фейсбук повідомляє голова крайової “Просвіти” Павло Федака:

Відвідали разом з народним депутатом Павлом Кишкарем в Закарпатській установі виконання покарань учасника російсько-української війни, кавалера ордена Богдана Хмельницького Петра Горзова (позивний “Варшава”). Умови утримання Петра нормальні.
Вірю, що непорозуміння яке сталось з атовцем незабаром виправиться.

На початку лютого 2019 року Іршавський районний суд обрав Петру Горзову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів за підозрою у вчиненні розбійного нападу на нелегальних лісорубів. Ветеран АТО категорично спростовує свою вину.

Учасник бойових дій Павло Кишкар,  який в 2014 році був командиром групи в батальйоні спеціального призначення «Донбас», запевнив Петра Горзова, що атовці не кидають своїх побратимів у біді і висловив впевненість у доведені у ході слідства невинності атовця з позивним “Варшава”.

Також у ході візиту до ДУ ЗУВП №9 відбулася розмова нардепа з начальником установи Василем Анталовським, котрий розповів про нагальні потреби закладу у сучасних умовах, адже ужгородська тюрма збудована ще у 1926 р. урядом Чехословаччини. Павло Кишкар запевнив, що на законодавчому рівні добиватиметься покращення фінансування подібних пенітеціарних закладів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *