Нардеп Пацкан проведе прийом ужгородців

Народний депутат України Валерій Пацкан, член фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, проводитиме прийом громадян в Ужгороді.

Усі, хто має питання, пропозиції чи ідеї, чекаємо за адресою: м.Ужгород, вул.Перемоги, 1 у вівторок, 5 травня, о 12:00.

На сьогоднішній день Валерій Пацкан – безпартійний. Є першим заступником голови Комітету, головою підкомітету з питань зв’язків з українцями, які проживають за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Пройшов до парламенту, будучи №38 у списку партії “Блок Петра Порошенка”. У Верховній Раді — вдруге.

Валерій Пацкан — найпродуктивніший серед закарпатських народних депутатів за підсумками 100 днів роботи Верховної Ради VIII скликання. За цей час він розробив і подав 22 законопроекти. Серед найбільш важливих — проекти законів щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у виборчому процесі, про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки вітчизняного книговидання), про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування неприбуткових організацій), про внесення змін до ЗУ “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” (щодо компенсації вартості пошкодженого майна), “Про безоплатну правову допомогу” (щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб)”, “Про внесення змін до деяких законів України щодо покращення умов ведення бізнесу, спрощення доступу до інформації”, “Про органи самоорганізації населення”, про внесення змін до Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” (щодо компенсації вартості пошкодженого майна), про внесення зміни до Закону України “Про вищу освіту” (щодо вимог до кандидата на посаду керівника вищого навчального закладу) тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *