Напередодні виборів Балога дискредитує закарпатську прокуратуру та МВС

балогаДобре розуміючи, що напередодні виборів Президента України без кишенькових обласного прокурора та начальника УМВС сфальсифікувати вибори на користь Петра Порошенка не вдасться, родина Балог вдалася до екстраординарних заходів щодо усунення прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука та начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича.

Силами підконтрольних ЗМІ, напередодні 9 травня, нагнітається ситуація навколо вшанування полеглих від рук фашистських окупантів в Ужгороді. Тиражується інформація про російських диверсантів та місцевих сепаратистів з числа колишніх воїнів-афганців, які буцімто готують завтра озброєний виступ. Ми не виключаємо, що провокатори проплачені Балогою захочуть здійснити дестабілізацію в Ужгороді. Джерела в закарпатській міліції повідомляють, що вона готова до будь якого розвитку подій, наразі, на базі Ужгородського міськвідділу проходять навчання з запобіганню масовим заворушенням.

Що стосується спроб дискредитації недавно призначеного прокурора Закарпаття Олега Сидорчука то тут задіяний механізм спецоперації СБУ.

Ні для кого не є секретом, що силові органи України поділені між представниками коаліції “Батьківщина” контролює МВС (Аваков), “Свобода” (Махніцький) – прокуратуру, а УДАР – СБУ (Наливайченко, а фактично Кличко-Порошенко). Тому між ними є негласна конкуренція.

За інформацією “Трибуни” вчора працівниками СБУ на хабарі було затримано одразу трьох закарпатських прокурорів. Наслідком спецоперації мало бути усунення з посади прокурора Закарпатської області, представника “Свободи” Олега Сидорчука і заміна його на лояльну до клану людину.

Операція пройшла не зовсім гладко бо серед затриманих закарпатських прокурорів один виявився наближеним до клану Балог. Його одразу відпустили, а пізніше було звільнено ще одного фігуранта скандалу.

Наразі в лайні опинилися обидві структури, прокуратура та СБУ. Швидше за все справа буде спущена на гальмах, до відповідальності притягнуть лише одного начальника відділу правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту   Поповича Олега.

На цей час тільки прес-служба прокуратури Закарпатської області спромоглася прокоментувати ситуацію, речники СБУ ніби набрали в рот води.

Складається враження,  що закарпатським силовикам ще не раз доведеться зіткнутися з провокаціями за якими стоїть родина Балог.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Напередодні виборів Балога дискредитує закарпатську прокуратуру та МВС”

  1. До яких пір ці Балоги усюди будуть мати свої інтереси, уже достали всю область за стільки років. Скільки можна дурити закарпатців? Доки будуть призначати та пхати своїх на посади?
    Тепер на Мукачево.нет було декілька публікацій про вибори ректора у Мукачівському державному університеті, коментарі що писав народ вражали своїми кричущими фактами, правду про Балог і Міністра освіти Квіта, які все підтасували з кандидатом на посаду ректора, народу рота не закрити. І шо думаєте, усі коментарі в усіх статтях видалили до одного -от вам і свобода слова і демократія по -балогівськи. Читачів це обурило, писали що рейтинг цих видань упаде, просто менше читати будуть , так як хазяї балогівські інтернет-видань встановили цензуру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *