Найдовшу в Україні іграшкову залізницю склали в Ужгороді

залізницяСьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей в Ужгороді склали найдовшу в Україні іграшкову залізницю. Довжина залізниці – понад 40 метрів.

Акція благодійна і всі кошти спрямують на відновлення ужгородської дитячої залізниці, яка не функціонує. Гроші збирали, продаючи невеличкі деталі до іграшкової залізниці. Загалом поки вдалося зібрати 2 тис. грн.

Керівник національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова внесла рекорд до реєстру.

Голова громадської організації «Боржавська ініціатива» Денис Добра розповів, що зараз з Укрзалізницею ведуться переговори щодо переорієнтації збиткових залізниць на туристичні маршрути. «Цією акцією ми хотіли привернути увагу, що є залізниця і вона може бути привабливою. Перепона зараз в юридичній площині. Укрзалізниця каже,що ця залізниця для них є збитковою, але передати безкоштовно вони можуть передати лише громаді, але місцева влада не буде цим займатися», – сказав він.

Мешканка Ужгорода Ірина ще маленькою каталася на дитячій залізниці. «Ще років 7 тому приходила з сином. Це була маленька мандрівка, яка дуже подобалася дітям», – зазначила вона.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *