Найкращим журналістом Закарпаття став Сергій Федака (ФОТО)

Найкращим журналістом Закарпаття став Сергій Федака (ФОТО)

У четвер (7.06)  медійники краю спільно з керівництвом області відзначили День журналіста. Поруч із привітаннями, Геннадій Москаль та Михайло Рівіс вручили спеціальні дипломи переможцям обласних премій у галузі журналістики.
За рішенням конкурсної комісії, кращим теле-радіожурналістом Закарпаття визнано Вікторію Петішко-Ковальову –  редактора радіо «Ужгород». В номінації кращий журналіст друкованого засобу масової інформації перемогла Оксана Штефаньо – редактор газети «Новини Закарпаття», а в номінації  «Кращий журналіст інтернет-видання» Тетяна Когутич – власний кореспондент на Закарпатті національного інформаційного агентства «Укрінформ». Колективну премію  в галузі журналістики імені Василя Ґренджі-Донського цьогоріч отримав колектив телерадіокомпанії «Перший кабельний».

Керівники краю нагородили грамотами та подяками і окремі видання Закарпаття, і журналістів, які активно працюють у галузі. Відзнаку отримав Олександр Герешко, засновник Інтернет-видання «Тиса» – «за вміння оперативно призвичаюватися до нових умов праці», Вероніка Фреган, журналіст  ТРК «Перший кабельний» – «за особисту мужність і вміння робити цікаві журналістські матеріали в непростих умовах». Марію Підгорну, кореспондента комунальної газети «Вісті Ужгородщини» відзначено  за самовіддану й довготривалу працю в журналістиці Закарпаття,

Василя Гаджегу за те, «що за кілька десятиліть роботи не втратив спортивного інтересу до журналістики». Лінійного продюсера телерадіопрограм мовами національних меншин Філії НСТУ «Закарпатська регіональна дирекція» Ґейзу Ковача «за те, що залишається в журналістиці самим собою навіть усупереч центральному керівництву», Андрія Білканича, журналіста ТРК «М-студіо» – «за бездоганність і працелюбність у журналістиці». Журналістка друкованого видання «Унікум» та Інтернет-видання «Факти ICTV» Евеліна Гуницька відзначена «за постійну мінливіть у журналістиці». Лариса Ступак, редактор газети «Сила народного контролю – Чоп» – «за безстрашність, «діставучість» і відсутність авторитетів у роботі».
Технічному редактору газети «Вісті Ужгородщини» Головей Антоніні оголошено подяку  «за тісну роботу зі споживачами журналістики»,  колективу газети «Трибуна» – «за інформаційну підтримку учасників АТО та принципову позицію у збереженні лісового фонду Закарпаття». Колективу тижневика «РІО» — «за демонстрацію того факту, що друковане видання може вижити й бути успішним без зовнішніх фінансових вливань», Інтернет-виданню «Закарпаття онлайн» — «за новаторство в закарпатській журналістиці, яка суть матеріалу переносить у коментарі до нього». Закарпатському інформаційно-діловому порталу «Мукачево нет» –«за видатні досягнення в демонізації та міфологізації голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля», виданню «Про Захід» — «за взірці серйозної, збалансованої і різножанрової інтернет-журналістики на Закарпатті». Регіональній телекомпанії «Хуст» оголошено подяку «за приклад того, що тележурналістика може бути достойно представлена на районному рівні, інформаційному порталу «Новини Закарпаття» — «за нетипову, нестандартну й «незручну» інтернет-журналістику, а журналу «Унікум» — «за вміння знаходити журналістські родзинки і в оригінальній формі подавати читачам.
Ряд журналістів цього дня отримали нагороди і від обласної ради та облпрофради. А за результатами таємного голосування, яке вже традиційно представники мас-медіа провели після офіційної частини, кращим журналістом визнано  Сергія Федаку.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *