Надходження від сплати єдиного податку в Ужгороді становлять майже 20 мільйонів гривень.

             податкова  За січень-липень 2013 року фізичними особами-підприємцями та юридичними особами, що є платниками єдиного податку у м. Ужгороді сплачено до місцевого бюджету  19,7 млн. грн. єдиного податку, тоді як за аналогічний період минулого року ця сума становила 12,9 млн.грн. Таким чином, за 7 місяців поточного року надходження від сплати єдиного податку збільшилися майже на 53%, порівняно з відповідним показником  2012 року. При цьому більшу частину надходжень забезпечили фізичні особи підприємці, які сплатили до казни Ужгорода понад 15 млн.грн податку.

На обліку у ДПІ м.Ужгорода станом на  1 серпня 2013 року перебуває 6179 суб»єктів господарської діяльності, що обрали для себе спрощену систему оподаткування. При цьому, найбільш чисельною серед «спрощенців» залишається 2 група платників єдиного податку.

Також, звертаємо увагу платників податків на необхідність проведення своєчасних розрахунків із бюджетом. Адже за несплату авансових внесків єдиного податку протягом двох послідовних кварталів свідоцтво платника податку може бути анульовано за відповідним рішенням органу Міндоходів.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.