Над Буштинським селищним головою нависла загроза (фото)

Буштино3Переважна більшість опитаних  жителів селища незадовільно оцінює роботу свого голови Івана Паша. «Ми такого голову більше не виберемо, адже голова, який не може знайти порозуміння ні з громадою, ні владою у районі, нічого для села не зробив і не зробить», – заявила нам Марія, місцева жителька.
«Голова села приписує собі заслуги багатьох спонсорів, які для селища дійсно щось роблять, сільська рада виступає тільки статистом у цих добрих справах», – стверджує інший житель селища.
Іншою великою проблемою села є здоров’я місцевих жителів, адже гепатит став його головною проблемою, у даний час у селищі розпочала роботу спеціальна комісія районної СЕС.
Спеціалісти вбачають причину такого стану в поганій якості питної води у селищі. Причиною зараження ґрунтових вод є стихійне звалище побутових відходів, яке знаходиться за 300 метрів від села. Окрім того, у селищі відсутнє централізоване постачання питної води та каналізація.
Нагадаємо, що частина жителів села, яку налаштував голова села, виступила проти будівництва сучасного підприємства по переробці сміття. У той же час ті ж жителі безконтрольно продовжують висипати його на околиці села.
Немаловажливою проблемою є також дороги села, якими у дощову погоду інколи важко проїхати, а також аварійність мосту через ріку Теребля.
Але якщо новий міст буквально вчора почали добудовувати, то всі інші проблеми села поки що чекають вирішення.

Буштино4 Буштино Буштино2 Буштино3

Новини Закарпаття


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

4 Comments

 1. Іван Паш,
  Має в Буштині гараж!
  Він розводить в нім вужі,
  І плює він на сміття,
  Бо таке його життя.
  Накрутіть, Івану хвіст,
  Може, зремонтує, міст!
  Подзвоню я Ромбаю,
  Завтра вранці нацькую,
  В Буштині усіх собак,
  Якщо Паш, такий мудак.
  Якщо хоче мати стаж,
  Хай продасть, комусь гараж.

 2. Іван Паш,
  Має в Буштині гараж!
  А у цьому гаражі,
  Він розводить усім вужі,
  І плює він на сміття,
  Бо таке його життя.
  Накрутіть, Івану хвіст,
  Може, зремонтує, міст!
  Подзвоню я Ромбаю,
  Завтра вранці нацькую,
  В Буштині, усіх собак,
  Якщо Паш, такий мудак.
  Якщо хоче мати стаж,
  Хай продасть, комусь гараж.

 3. У Чинадієві голова селища ще хуже ставиться до своїх обовязків, зате купив собі 1 джипи, 3 двоповерхові будинки, з усіма удобствами, 2 породисті коні вартістю понад 100 тис. кожний…і багато чого ще, так прокуратура мукачева ще і за хищає його… про яке правосуддя може йти мова, тут тільки одне виходить брати вила і захищати себе.

  1. помилка, не 1 а 2 джипи вартістю понад 300 тис. грн. і це на одну зарплату, жінка ніде не працює, ніяких фірм і іншого доходу немає, крім продажі земель та будівель селища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.