Начальника Держрибагентства у Закарпатській області взято під варту з можливістю внесення застави та відсторонено від займаної посади

Начальника Держрибагентства у Закарпатській області взято під варту з можливістю внесення застави та відсторонено від займаної посади

За клопотанням процесуального прокурора, сьогодні, 7 червня 2019 року, слідчим суддею Личаківського районного суду м. Львова обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення 153 тисяч гривень застави керівнику обласного управління Державного агентства рибного господарства.

Затримали посадовця напередодні, під час одержання ним 900 доларів США хабара. Як ми інформували, чиновник вимагав неправомірну вигоду за позитивне і безперешкодне вирішення питання щодо видачі дозвільних документів на будівництва форельної ферми. За погодження процесуального прокурора керівнику обласного управління повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою).

Сьогодні, 7 червня, підозрюваному було обрано запобіжний захід. Відповідно до ухвали суду начальника обласного управління Державного агентства рибного господарства взято під варту із альтернативою внесення застави у розмірі 153 тисяч гривень. Також, за клопотанням прокуратури Закарпатської області підозрюваного відсторонено від займаної посади на час проведення досудового розслідування.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *